КИЈЕВЉАНИ УБЕДЉИВИ: Динамо ГОЛЕАДОМ ПРЕГАЗИО ривала пред Партизан (ФОТО)

03.12.2017. 20:40
Jang Bojs
Јанг Бојс / Извор: Профимедиа

Бразилац двоструки стрелац.

Динамо Кијев је четири дана пред меч против Партизана у Лиги Европе, у мечу 18. кола шампионата Украјине, декласирао Маријупољ 5:1 и тако потврдио одличну форму. Изабраници Александра Хацкевича су убедљивом победом остали на минус четири бода у односу на лидера шампионата Шахтјор.

ЛАМПАРД ПРИЗНАО ПОСЛЕ ТОЛИКО ГОДИНА: Практично сам ја отишао да би ОН дошао (ФОТО)

СПОРНИ ТРЕНУТАК: Милетић је пао у шеснаестерцу, да ли је Партизан оштећен за пенал? (ВИДЕО)

СРПСКА МУЗИКА СЕ СЛУША СВУДА: Марко Грујић уз актуелан ХИТ послао занимљиву поруку (ФОТО)

Маријупољ је повео преко Болбата у 27. минуту, али то као да је наљутило играче Динама. Гармаш у 28. и Циганков у 45. минуту донели су преокрет домаћину. Суноврат гостију кренуо је после 68. минута, кад је искључен Јаворски. Разиграо се Жуниор Мораеш, постигао је два гола, у 75. и 84. минуту, док је коначан резултат поставио Дерлис Гонзалес у 90. минуту.

БОАЋИ СУРОВО ИСКРЕН: Не радим више ствари из прошлости (ФОТО)

Динамо у четвртак дочекује Партизан у последњем колу Б групе Лиге Европе и остаће први на табели ако победи Партизан или одигра нерешено, док црно-бели могу до првог места у групи само ако славе у Кијеву и освете се ривалу за пораз 2:3 са краја септембра,