КИКС КАКАВ СЕ НЕ ПАМТИ: Партизан стигао до вођства после велике грешке голмана Металца (ВИДЕО)

28.10.2021. 18:25

Невероватно.

Фудбалери Партизана поново су у предности на свом стадиону у Хумској. После 1:1 у првом полувремену и храбре игре Металца, црно-бели су почетком другог дела игре стигли новог вођства.

Карте за Раднички 1923 - Црвена звезда у продаји и у Београду

ПОТПИС КОЈИ СУ СВИ ОЧЕКИВАЛИ: Лаутаро до 2026, плата већа за 3,5 милиона евра

ВЕЋЕГ ПРИЗНАЊА НЕМА ЗА НАПАДАЧА ЛИВЕРПУЛА: Египатске школе уводе предмет ''Мохамед Салах''

Играо се 51. минут када је голман гостију Матеја Масларевић очајно реаговао након повратне лопте његовог саиграча. Млади чувар мреже се поигравао у свом шеснаестецу, Рикардо Гомеш је зналачки то искористио, а 21-годишњем фудбалеру није остало ништа друго сем фаула који је значио и пенал.

Прецизан са беле тачке 60 секунди касније био је Бибарс Natho.