КИКС ВРЕДАН ТИТУЛЕ!? Јалови напади Ливерпула, Певци однели бод са Енфилда (ВИДЕО)

07.05.2022. 22:38
FK Totenhem
ФК Тотенхем / Извор: Реутерс

Реми по мери гостију.

Фудбалери Ливерпула ремизирали су на свом терену против Тотенхема (1:1) у 35. колу Премијер лиге.

РАНГНИК ОТКРИО ЕНГЛЕЗИМА: Тражио сам Влаховића, управа је рекла ''не''

ВЛАХОВИЋ ПЛАКАО ИЗ ОЧАЈА: Алегри га хвалио на сва уста, а Јуве се бламирао (ВИДЕО)

САГА ЈЕ ГОТОВА: Роман Абрамович ПРОДАО Челси, ово је нови газда Плаваца (ФОТО)

Није било голова у првом делу, а до предности у наставку су стигли гости у 56. минуту. Сјајну акцију су извели Певци, Кејн је додао до Сесењона, овај до Сона, који је несметано погодио празан гол и донео велико славље гостујућим навијачима.

Као што се и очекивало Ливерпул је кренуо свим силама на гол Тотенхема, плели су мрежу, претили, да би поравнање стигло у 74. минуту. Дијаз је у недостатку бољих решења шутирао са дистанце, лопта је закачила Бетанкура и преварила Лориса.

Редси су до краја меча јурили и тотални преокрет, ипак гости су одолели и у северни Лондон носе велики бод.

Ливерпул се овим бодом поравнао са Манчестер ситијем на врху, али Грађани свој меч овог кола играју у недељу од 17:30 против Њукасла.

Тотенхем је на петој позицији са бодом мање од Арсенала, који такође има утакмицу заостатка (против Лидса).