КОПА ЛИБЕРТАДОРЕС: Фламенго СТИГАО до треће титуле у историји (ВИДЕО)

30.10.2022. 08:58
FK Flamengo
ФК Фламенго / Извор: Реутерс

Славили против земљака.

Фудбалери Фламенга шампиони су Копа Либертадореса за 2022. годину, други пут у последње четири године. Они су у финалу били бољи од сународника из Бразила Атлетика Паранаенсеа резултатом 1:0 у мечу играном у Еквадору, а гол одлуке је постигао Габријел Барбоса у четвртом минуту надокнаде првог полувремена.

КАЖУ ДА ФРАНЦУЗ НЕ ВОЛИ БРАЗИЛЦА: Нејмар "ПОНИЗИО" целу одбрану, а Мбапе је све УПРОПАСТИО (ВИДЕО)

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Нови кикс Ливерпула, Самервил донео Лидсу три бода

ЕВЕРТОН СЕ ИЗМИГОЉИО ИЗ ЊЕГОВИХ КАНЏИ: Митровић 10 пута ударао, ниједном погодио

Фламего је од 43. минута имао играча више након што је Педро Енрике у размаку од 15 минута добио два жута и знали су то да искористе на најбољи могући начин.

Фламенго је тако постао шампион поново након што им је то пошло за руком 2019. године (имају и титулу из 1981.), док је претходна два издања освојио Палмеирас.