КОСАНОВИЋ: Остаје жал што нисмо дали други гол

16.02.2020. 22:11
Milorad Kosanović
Милорад Косановић / Извор: МН Press

Спартак и Раднички ремизирали у Суботици.

Фудбалери Радничког гостовали су суботичком СПартаку и одиграли нерешено 1:1 у последњем мечу 21. кола Суперлиге Србије, а тренер Нишлија Милорад Косановић био је задовољан резултатом.

ХОРОР: Бившег играча Звезде доктори једва повратили, преживео нокаут (ВИДЕО)

У ЗЛАТАНОВОМ СТИЛУ: Савићевићева МАЈСТОРИЈА решила питање победника (ВИДЕО)

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Спартак и Раднички ремизирали!

- Све у свему, реми је коректан резултат за нас на тешком гостовању у Суботици. Ипак, остаје жал што нисмо дали тај други гол. Немамо ми много времена да ово анализирамо. Узели смо бод, за викенд нам долази Чукарички и то је меч који ми просто морамо да добијемо ако желимо да остваримо наш циљ. Остаје нам да се добро спремимо и тај дуел дочекамо у најбољем могућем светлу - рекао је Косановић.

Била је ово прва утакмица оба тима после зимске паузе, а Косановић истиче да су његови играчи већи део утакмице имали под својом контролом.

- Била је ово одлична утакмица у којој су се надметала два расположена тима. Ми смо велики део утакмице имали под контролом. Примили смо гол буквално ни из чега. Нападали смо и дозволили да им једна дубинска лопта отвори контранапад после ког смо извадили лопту из мреже. То је све што су они имали у првом полувремену. Ми смо потом успели да се наметнемо игром и да изједначимо. У другом полувремену смо играли добро, имали смо доста могућности да постигнемо тај други гол који би вероватно значио и победу, али смо направили неколико грешки у задњем пасу и то нас је коштало два бода. Имали су и они у последњих 10 минута две шансе после прекида, али смо успели да се одбранимо - закључио је Косановић.