КОСТИЋ ИГРА УТАКМИЦУ СЕЗОНЕ: Погледајте ФЕНОМЕНАЛАН погодак српског репрезентативца (ВИДЕО)

23.01.2021. 17:00

Каква бомба Крагујевчанина.

Српски фудбалер Филип Костић одиграо је сјајних 45 минута за Ајнтрахт на гостовању Арминији у Билефилду.

ЈЕДАН КЛИК довољан је да освојиш 200.000 динара!

У ЗВЕЗДИ ЗА ЊЕГА НИЈЕ БИЛО МЕСТА: Леви бек напустио црвено-беле

ПРОБЛЕМИ У РАЈУ: Мбапе одуговлачи са потписивањем новог уговора

Интер се нада да Милан неће победити Аталанту, и да ће он то искористити јер у 18.00 гостује Удинезеу, који се налази у очајној форми. Двојка на Интер носи квоту 1,65. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Удинезе - Интер.

У мечу 18. кола Бундеслиге екипа из Франкфурта има високих 4:1 и на путу је да освоји три бода захваљујући Костићу.

Андре Силва је погодио у 25, а два минута касније је Костић постигао један од својих најлепших голова у каријери.

Костић је одапео "стрелу" са око 25 метара и матирао изненађеног голмана. Перфектну игру зачинио је асистенцијом за још један гол Португалца...

Четврти погодак за "орлове" дело је штопера Арминије Јоакима Нилсона.