КОСТИЋ РАСТУЖИО СЕРГЕЈА: Асистенција Филипа погурала Јуве ка ПОЛУФИНАЛУ (ВИДЕО)

02.02.2023. 23:20
FK Juventus
ФК Јувентус / Извор: Фото: TwitterPrintscreen/@LeonettiFrank

На терену и Влаховић...

Фудбалери Јувентуса пласирали су се у полуфинале Купа Италије пошто су вечерас у Торину савладали Лацио резултатом 1:0.

ОД АТЛЕТИКА ДО ДРУГЕ ЛИГЕ ТУРСКЕ: Потписао Иван Шапоњић!

ШВАЈЦАРЦИ СЕ ЖАЛЕ ЗБОГ СРБИЈЕ: УЕФА мора да реагује - "Због те посебне историје, очекивали смо више..."

НАВИЈАЧИ НАПРАВИЛИ ХАОС ИСПРЕД СТАДИОНА: Станојевић морао да им се извињава!

Тешке дане за "стару даму" донекле је осветлао тријумф над гостима из престонице пошто још увек има реалну шансу да освоји барем један трофеј ове сезоне.

Коначно је од првог минута меч започео репрезентативац Србије Душан Влаховић, али се вечерас истакао његов саиграч из репрезентације Филип Костић.

Он је у 44. минуту упутио прецизан центаршут са десне стране на који је налетео Бремер и главом савладао немоћног Максимилијана.

Играчи Лација преузели су теренску иницијативу у другом полувремену, у последњих пола сата заиграо је и Сергеј Милинковић Савић, али су изабраници Макса Алегрија успевали да се одбране и на крају остваре велику победу у новонасталим околностима.

Подсетимо, Фудбалски савез Италије казнио је Јувентус због финансијских малверзација приликом трансфера играча одузимањем 15 бодова, а клуб су напустили сви највиши функционери, укључујући и Андреу Ањелија.

Јувентус ће се полуфиналу Купа Италије састати са Интером који је минималним резултатом елиминисао Аталанту.

Погледајте како изгледа Памела Рајф, фитнес инструкторка која ради за ФК Падерборн