КУП ИТАЛИЈЕ: Јувентус близу финала, Роналдо кажњавао почетничке грешке Интера

02.02.2021. 22:55
Kristijano Ronaldo
Кристијано Роналдо / Извор: Профимедиа

"Стара дама" славила на Ђузепе Меаци.

Јувентус остварио је победу у првом сусрету полуфинала Купа Италије. У "Дербију Италије" савладан је Интера у гостима са 2:1 и тако су "бјанконери" направили велики корак ка пласману у финале.

Меридианбет има највеће квоте на планети: Челси 2.40, Лестер 2.05, Астон Вила 2.30!

БАЈЕР ИСПАО ОД ТРЕЋЕЛИГАША ИЗ КУПА: Драговићева асистенција за 1:0 у 105. минуту није била довољна

ЗВЕЗДА ДОБИЈА НОВУ ФИЛИЈАЛУ: Уколико српски прволигаш пређе у виши ранг доћи ће до са сарадње са црвено-белима

Тренер "нероазура"Антонио Конте свесно је одлучио да повуче екипу иза лопте и покуша да угрози великог ривала из контранапада. То опредељење је дало резултат јер је домаћин већ у деветом минуту из такве ситуације повео преко Лаутара Мартинеза.

Ипак, Јувентус није губио главу и био је много бољи него у првенственом дуелу. У 26. минуту Квадрадо је изнудио прекршај Ешлија Јанга у шеснаестерцу за пенал, који је искористио Кристијано Роналдо. Само девет минута касније Португалац је искористио кардиналну грешку Бастонија и Самира Хандановића и постигао други гол за потпуни преокрет.

Реванш у Торину на преграму је 9. фебруара са почетком у 20.45. Победник овог двомеча састаће се са бољим из дуела Наполи-Аталанта.