24.04.2022. 10:05
FK betis
ФК бетис / Извор: Профимедиа

Наш репрезентативац прецизан са беле тачке.

Фудбалери Бетиса освојили су шпански Куп краља пошто су у Севиљи савладали Валенсију после бољег извођења пенала (5:4) након резултата 1:1 у регуларном делу меча.

ЛИГА 1: Меси донео титулу ПСЖ-у

УДАР ЗА ЕНГЛЕСКИ ФУДБАЛ: Клуб оснивач Премијер лиге испао у аматерски ранг, навијачи прекинули последњи меч (ВИДЕО)

ТОБЏИЈЕ СЛАВИЛЕ! Јунајтед тоне све дубље, Роналдо погодио после смрти сина и посветио му гол (ФОТО/ВИДЕО)

Био је ово први трофеј за Зелене после 17 година.

Играо се 11. минут меча када је  Борха Иглесијас главом затресао мрежу ривала и довео Бетис у предност. Имао је тај тим иницијативу и након постигнутог поготка, али су Слепи мишеви успели да поравнају резултат у 30. минуту преко Хуга Дура.

Ређале су се потом прилике Бетиса, али није више било голова. Регуларних 90 минута окончано је без победника, па се ушло у продужетке у којем није било много шанси.

Одлучили су пенали, сви извођачи су погађали све до четврте серије када је Мусах промашио, након чега су головима Теља и Миранде фудбалери Бетиса стигли до великог трофеја.

Репрезентативац Србије Урош Рачић ушао је у игру крајем регуларног дела и одиграо веома добро, у пенал серији успео је да постигне и погодак као други извођач, али то није било довољно за трофеј.

Најновије вести из света фудбала можете наћи ОВДЕ.