КУП СРБИЈЕ: Голеада у Крушевцу, фаворити по плану (ФОТО)

25.10.2017. 17:29
FK Napredak
ФК Напредак / Извор: МН Press

Напредак напунио мрежу Радничког из Пирота.

Док Партизан и Црвена звезда данас играју заостале мечеве деветог кола Суперлиге, остале екипе из елитног такмичења играле су осмину финала Купа Србије. Напредак је дочекао у Крушевцу Раднички из Пирота и до врха му напунио мрежу пошто су Чарапани славили са 7:2, Јавор је у гостима славио са 3:0 против Инђије, минималну победу 1:0 остварио је Чукарички против Златибора.

ЂУКИЋ: Врхунско полувреме, па лудило!

ПОТПУНО НЕОЧЕКИВАНО: Звезда довела наследника Мохамеда Салаха! (ФОТО)

Напредак је имао лак посао против Радничког, а повео је голом Милоша Вулићевића у 22.минуту, да би Стефан Ћирић у 26. и 50 минуту постигао аутоголове. Алекса Вукановић био је прецизан у 52, а Урођ Ђерић у 62. и 67. минуту, да би тачку ставио Енвер Аливодић у 79. минуту. Раднички је пораз ублажио головима у 77. и 89 минуту.

Cuka
Цука / Извор: МН Press

Једини гол за Чукарички постигао је Петар Мићин у 43. минуту, док је Јавор славио головима у 21, 45. и 68. минуту. Мечеви четвртфинала играју се у марту наредне године, прва утакмица полуфинала је 18. априла, а реванш 9. маја. Финале се игра 23. маја 2018.