КУП СРБИЈЕ: Партизан чека ПАКЛЕН посао у реваншу, после ЧЕТВОРКЕ Чукаричког (ВИДЕО+ФОТО)

18.04.2018. 18:19
Danilo Pantić
Данило Пантић / Извор: МН Press

Главни судија био је Петар Пипер.

У реванш полуфинала Купа Србије, фудбалери Чукаричког ће ићи са предношћу од 4:2. Екипа Ненада Лалатовића је у дуелу са Партизаном као домаћин славила головима Петра Бојића (два), Асмира Кајевића и Огњена Мудринског. За браниоца трофеја голове су дали Сава Радић (аутогол) и Данило Пантић. Црно-беле из Хумске сада чека веома тежак посао с обзиром на резултат, али и веома лоше интервнеције задње линије Парног ваљка. Бројне грешке, посебно Слободана Урошевића у самој завршници скупо су коштале госте који ће морати добро да се потруде. На другој страни, Брђани су користили сваку прилику да савладају Марка Јовичића који је бранио уместо Владимира Стојковића који је био на загревању, али ипак није могао на терен.

Како је било из минута у минут прочитајте у наставку текста.

Фудбалери Чукаричког и Партизана играју прву утакмицу полуфинала Купа Србије, на Бановом Брду, а дешавања са стадиона Брђана пратите УЖИВО на порталу Србија Данас

У другој утакмици полуфинала Купа између Мачве и лучанске Младости резултат је био 1:1.

КУП СРБИЈЕ: Лалатовић и Ђукић изабрали за први дуел полуфинала (САСТАВИ)

СРПСКИ КЛУБОВИ ДОБИЛИ ПОТЕНЦИЈАЛНОГ РИВАЛА: Вечитима стиже ПРЕТЊА из комшилука! (ФОТО)

ТОК УТАКМИЦЕ.

КУП СРБИЈЕ: Мачва и Младост ремизирали у Шапцу (ВИДЕО)

КРАЈ

90 2. минут - Сада је 4:2 за Чукарички. Мудрински је стрелац после велике грешке Урошевића.

90 1. минут - Јовичић спасава Партизан, после шута Стојановића са неколико метара.

89. минут - Каква одбрана Белића у ситуацији један на један. Ивановић у шанси.

86. минут - Тошић изводи слободан ударац, лопта иде под пречку. Белић брани.

81. минут - Покушава Пантић са дистанце. Снажно, приземан шут, али поред стативе. Остаје 3:2 за домаћина.

75. минут - Уместо двоструког стрелца Бојића улази Стојановић.

74. минут - Покушава Здјелар са ивице казненог простора. Хвата Белић.

73. минут - Кајевић покушава са десне стране, али шут са неколико метара хвата Јовичић.

71. минут - Нова измена код гостију. Ивановић уместо Ожеговића.

65. минут - Ожеговић искоса, са седам-осам метара. Тик поред гола. У истом минуту Јанковић уместо Ђерлека. То је прва измена у Партизану.

60. минут - Слободан ударац са Партизан са леве стране. Нема промене резултата.

55. минут - ГОЛ! Нови гол за домаћина. Бојић је стрелац. Сада је 3:2.

52. минут - Белић испред Ђерлека, у последњем тренутку хвата лопту.

46. минут - Мења Лалатовић. Уместо Радића Величковић. За сада прва измена.

ПОЧИЊЕ ДРУГО ПОЛУВРЕМЕ.

КРАЈ ПОЛУВРЕМЕНА.

Веома узбуђиво и ефикасно полувреме. Нека буде тако и у наставку.

44. минут - ГОЛ! Сада је 2:2. Какав гол Пантића после соло акције. Закуцава лопту у мрежу Белића. Партизан је опет у игри.

40. минут - Сада је 2:1 за домаћина. Стрелац Кајевић после акције са леве стране. Лопта улази тик уз стативу гола Партизана.

38. минут - Одлична соло акција Ђерлека. Шутира снажно са десетак метара, али брани Белић.

34. минут - Ђерлек прави проблеме у казненом Чукаричког, али га на крају зауставља искусни Дринчић.

32. минут - Тавамба на трави после дуела са Копитовићем. Камерунцу се указује помоћ. Игра се наставља.

20. минут - Притисак Партизана се исплаћује. Сада је 1:1. Аутогол Радића. Поготку у мрежи Радића претходио корнер, као и покушај Тавамбе.

19. минут - Тавамба из окрета, али поред гола Белића.

17. минут - Мудрински са 20-ак метара, али високо преко гола Јовичића.

12. минут - На другој страни покушава Кајевић, али без веће опасности по гол Партизана.

11. минут - Корнер за Партизан са леве стране. Покушава Ожеговић, али поред гола.

7. минут - Нови покушај ка голу Партизана. Мудрински поред гола.

2. минут - ГОЛ! Води Чукарички са 1:0. Асистент је Радић, Бојић пролази поред Јовичића и убацује лопту у мрежу. Претходила грешка Милетића.

1. минут - Тошић ка Ђерлеку. Голман Белић интервенише.

Посета је слаба, о чему сведочи и ова фотографија са почетка меча.