КУП СРБИЈЕ: Познат трећи учесник осмине финала!

14.10.2021. 19:51
Kup Srbije
Куп Србије / Извор: МН Press

Још раније то су обезбедили Партизан и Радник.

Фудбалери Металца пласирали су се у осмину финала Купа Србије, пошто су у Горњем Милановцу савладали прволигаша Жарково резултатом 3:2.

ИСТОРИЈА СЕ ПИШЕ У МЕРИДИАНУ: Милионске своте обарају светске рекорде!

ГРОМ ИЗ ВЕДРА НЕБА: Легендарни Роберто Карлос постаје селектор тзв. Косова!

ЛЕГЕНДА ОТКРИЛА ДУГО СКРИВАНУ ТАЈНУ: Потукао сам се са Видићем, нисмо причали три месеца

Вечерас (02.30) игра се фудбалски класик - Бразил дочекује Уругвај, а гостима је овај меч много важнији, пошто је Бразил већ на половини квалификација практично изборио пласман на Светско првенство. Квота на кеца је 1,50, на икс 4,20, а на двојку 8,00. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Бразил - Уругвај.

Екипа из Горњег Милановца повела је у 8. минуту преко Николе Фуртуле, а предност је дуплирао Дамјан Крајишник у 16. минуту.

Жарковчани су до краја првог полувремена смањили резултатски заостатак преко Страхиње Чарапића у 22. минуту.

Суперлигаш је поново стекао предност од два гола поготком Срђана Николића у 72. минуту, док је коначан резултат голом из слободног ударца поставио бивши играч Партизана Јован Кокир у 82. минуту.

Металац се на тај начин придружио клубу из Хумске и Раднику из Сурдулице, који су пласман у осмину финала Купа Србије осигурали победама над крушевачким Трајалом и крагујевачким Радничким 1923.

Погледајте како изгледа Данина Јефтић, глумица и бивша рукометашица.