КВАЛИФИКАЦИЈЕ ЗА ЕП: Украјинци у СУЗАМА! Србија добила лоше вести

20.11.2023. 22:56
Fudbalska reprezentacija Ukrajine
Фудбалска репрезентација Украјине / Извор: Реутерс

Италија се уз много мука пласирала.

Полако се приводе крају квалификације за првенство Европе у фудбалу које ће се следеће године одржати у Немачкој.

ТАДИЋ АСИСТИРА ЗА ПЛАСМАН НА ЕУРО, АЛИ И У ХУМАНОЈ МИСИЈИ ФОНДАЦИЈЕ MOZZART!Mozzart

ТАДИЋ АСИСТИРА ЗА ПЛАСМАН НА ЕУРО, АЛИ И У ХУМАНОЈ МИСИЈИ ФОНДАЦИЈЕ MOZZART!

ПРОНАЂЕНО ЈЕ РЕШЕЊЕ: Шваба преузима тим после репрезентативне паузеCrvena zvezda - Radnik

ПРОНАЂЕНО ЈЕ РЕШЕЊЕ: Шваба преузима тим после репрезентативне паузе

ЛОШУ ВЕСТ ПРАТИ И ДОБРА: Барселона УЗИМА велику лову због повреде ГавијаGavi

ЛОШУ ВЕСТ ПРАТИ И ДОБРА: Барселона УЗИМА велику лову због повреде Гавија

Актуелни шампион Европе, фудбалска репрезентација Италије, браниће титулу на првенству које ће се наредне године одржати у Немачкој.

Они су у Леверкузену били гости Украјини у последњем колу групе Ц и ремизирали су без голова, што им је донело пласман, јер су бољи у међусобном скору пошто су у првом мечу славили са 2:1.

У истој групи на националном стадиону "Тоше Проески" у Скопљу, Северна Македонија је успела да освоји бод против Енглеске резултатом 1:1 (1:0).

Чак Македонци могу да кажу да су били ближи победи, пошто су водили од 41. минута када је Енес Барди, након промашеног пенала, сместио лопту у мрежу за 1:0.

У наставку су Енглези кренули офанзивније, а Џеку Грилишу је поништен гол у 47. минуту.

Сан Марино - Финска 1:2 (0:0)

Фудбалери Чешке су убедљиво савладали Молдавију са 3:0) на свом терену и завршили квалификације за ЕВРО 2024, на другом месту групе "Е" са 15 бодова.

Ако се овом скору дода и победу Словеније над Казахстаном (2:1), репрезентација Србије је званично у четвртом шеширу жреба за Европско првенство у Немачкој.