КВАЛИФИКАЦИЈЕ ЗА ЛИГУ ШАМПИОНА: Астана и Рукавина поражени код куће од загребачког Динама

07.08.2018. 18:10
Antonio Rukavina
Антонио Рукавина / Извор: Реутерс

Првак Казахстана у тешкој ситуацији.

Динамо из Загреба је као гост победио Астану 2:0 и налази се на корак од пласман у плеј-оф за Лигу шампиона, где ће му противник бити Јанг бојс. Популарни Модри су до сада шест пута учествовали у групној фази елитног клупског такмичења Европе, последњи пут у сезони 2016/17.

ДЕЛИЈЕ СУ ОВО НЕСТРПЉИВО ЧЕКАЛЕ: Квинси Милер донео одлуку где ће наставити каријеру

СЛЕДИ НОВА СЕЛИДБА: Португалски великани желе Бојана Кркића

Гости су у Астани повели у 39. минуту голом Марија Будимира који је искористио сјајну соло акцију и асистенцију Данија Олма. Двадесетогодишњи Шпанац је после асистенције, одличну партију крунисао поготком у 84. минуту кад је ударцем са скоро 25 метара савладао срспког голмана са казахстанским пасошем, Ненада Ерића. Антонио Рукавина је одиграо цео меч за Астану.

НЕМА ФАВОРИТА: Светске кладионице су све ИЗНЕНАДИЛЕ квотама за меч Нордсјеланд - Партизан