КВАЛИФКАЦИЈЕ ЗА ЛШ: Само два гола на три утакмице! Српски дерби се решава у Амстердаму (ВИДЕО)

20.08.2019. 22:57
Dušan Tadić
Душан Тадић / Извор: Профимедиа

Неефикасно вече.

Ове недеље се играју први мечеви плеј-офа за улазак у групну фазу Лиге шампиона, а на три одигране утакмице у уторак виђена су само два гола. Минималне победе су у гостима остварили Славија Праг и Клуб Бриж против Клужа и ЛАСК Линца, а мреже су мировале у Никозији где су се састали АПОЕЛ и Ајакс.

ПОСЛЕ ОДЛАСКА КРУНИЋА: Нишлије изабрале НОВОГ тренера!

ВЕЛИКА НБА ЗВЕЗДА СЛАГАЛА НАЦИЈУ: Уместо на Мундобаскету, он ПОЕНТИРА код ове БОМБЕ (ФОТО)

СРБИЈА ИЛИ ДРИМ ТИМ: Богдановић ОТКРИО кога ће бодрити навијачи Сакрамента!

У "српском" дербију у Никозији састали су се АПОЕЛ и Ајакс, а по цео меч су одиграли Душан Тадић за Копљанике и Урош Матић за домаћи тим, док је нападач Кипрана Андрија Павловић из игре изашао у 68. минуту игре. Са друге стране, у протоколу није било штопера АПОЕЛ-а Вујадина Савића, а меч је завршен најнепопуларнијим резултатом.

Славија из Прага је направила велики корак ка пласману у Лигу шампиона јер је у гостима савладал Клуж са 1:0. Једини стрелац на утакмици био је Лукас Масопуст у 28. минуту меча, а изједначење Румунима је могао да донесе Билел Омрани у 79. минуту из пенала, али је његов ударац зауставио голман Славије Ондреј Колар. Те детаље можете видети ОВДЕ.

Истим резултатом је славио и Клуб Бриж у Аустрији против ЛАСК Линца, а победу гостима је донео Ханс Ванакен у 10. минуту када је био прецизан са беле тачке. Гол погледајте ОВДЕ.

АПОЕЛ - Ајакс 0:0

Клуж - Славија Праг 0:1 /Масопуст 28./

ЛАСК Линц - Клуб Бриж 0:1 /Ванакен 10. (п)/

Погледајте слике Тејлор Ворд, девојке Куна Агуера.