ЛА ЛИГА: Кикс Реала, Барселона изгубила два бода и ПРВОТИМЦА на два месеца (ВИДЕО+ФОТО)

02.12.2017. 15:56
Barse
Барсе / Извор: Реутерс

Четнаесто коло.

Барселона је одиграла 2:2 код куће против Селте, изгубила два бода, али и Самјуела Умтитија на два месеца. До прошле недеље деловало је да ће се Каталонци прошетати до титуле првака Шпаније, али су другим узастопним ремијем омогућили ривалима да их озбиљно угрозе у трци за пехар. Атлетико је искористио кикс Барселоне, али Реал није, одиграо је без голова на гостовању у Билбаоу.

РАСПАЛИЋЕ АТМОСФЕРУ ПРЕД ДЕРБИ: Погба признао нешто што се неће свидети навијачима Јунајтеда (ФОТО)

ПРЕД ДЕРБИ ПРОТИВ ВОЈВОДИНЕ: Ђукић ОБЈАСНИО нову формацију! (ФОТО)

Меч на Ноу Кампу био је пун преокрета. Селта је казнила пропусте домаће одбране у 20. минуту, голом Јага Аспаса, после чега је уследио преокрет домаћих, головима Леа Месија у 22. и Луиса Суареза у 62. минуту. Коначан резултат ипак је поставио Максимилијано Гомез, у 70. минуту, на Аспасову асистенцију. Осим два бода, Барселона је изгубила и Самјуела Умтитија, дефанзивац се повредио и мораће на двомесечну паузу.

СА ПОНОСОМ ИСТИЧЕ СТОМАЧИЋ: Ана Ивановић објавила феноменалну слику, лајкови ПЉУШТЕ (ФОТО)

Српски интернационалац Немања Радоја је меч одгледао са клупе Селте.