ЛА ЛИГА: Енглез наставља да "терорише" у дресу Реала

07.10.2023. 18:53
Džud Belingem
Џуд Белингем / Извор: Профимедиа

Дуле деветог кола.

Енглески фудбалер Џуд Белингем је у новој победи Реал Мадрида. Овога пута у мечу 9. кола Ла лиге код куће против Осасуне 4:0, постигао нова два гола и сада на првих десет утакмица у клубу има исто толико погодака.

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Шокантан ЗАВРШЕТАК меча у Манчестеру! Ушао са клупе и са два гола у зуставном времену окренуо резултат

РАДНИЧКИ У ВЕЛИКОМ ПРОБЛЕМУ: Без четворице важних играча на Звезду

ШОК НА "МЕАЦИ": Интер повео 2:0, а онда је уследио "бродолом"

Енглески везиста је најпре у деветом минуту начео мрежу ривала, да би у 54. уписао и други погодак. Феде Валверде је уписао прву асистенцију код његовог другог гола, затим је наместио и трећи погодак који је био дело Винисијус Жуниора.

Коначан резултат поставио је Хоселу на асистенцију Бразилца. Шпански нападач је у 84. минуту мало покварио утисак промашеним пеналом.