ЛА ЛИГА: Хет-трик Кристијана Роналда пред меч против Светаца (ВИДЕО)

10.02.2018. 22:56
Kristijano Ronaldo
Кристијано Роналдо / Извор: Реутерс

Португалац у форми.

Кристијано Роналдо је постигао хет-трик у победи Реала 5:2 против имењака из Сосиједада. Португалац се распуцао у најбољем могућем тренутку, само четири дана пред први меч осмине финала у ком ће Реал у среду угостити ПСЖ. И Реалов градски ривал Атлетико је победио, минимално, на гостовању у Малаги, и то голом у  1. минуту.

КАКО ИХ НИЈЕ СРАМОТА? Имају 16 бодова предности, а ЖАЛЕ се због лошег СУЂЕЊА (ФОТО)

ШМЕКЕРСКИ: Јоветић ДВОСТРУКИ стрелац за Монако (ВИДЕО)

ПОСЛЕ ПОБЕДЕ НАД ТРОИЦКИМ: Вавринка доживео једну од НАЈВЕЋИХ БЛАМАЖА у каријери (ФОТО)

Изабраници Зинедина Зидана су успели да се подигну после срамотних 2:2 на гостовању Левантеу, одиграли су одлично у нападу, , а а после кикса Виљареала код куће против Алавеса, Реал је практично обезбедио пласман у Лигу шампиона.

НОВИ ПОГОДАК: Нинковић у ГОЛГЕТЕРСКОЈ серији (ВИДЕО)

Голом Антоана Гризмана у 1. минуту Атлетико је славио у Малаги и тако сачувао теоретске шансе да се укључи у трку за титулу са Барселоном.

БИВШИ ИГРАЧ ПАРТИЗАНА ВЕРУЈЕ У ЦРВЕНО-БЕЛЕ: Звезда може да ИЗБАЦИ ЦСКА (ФОТО)