ЛАЛАТОВИЋУ ТЕШКО ПАО ПОРАЗ У ХУМСКОЈ: Партизан није био бољи

30.03.2024. 21:19
Nenad Lalatović i Igor Duljaj
Ненад Лалатовић и Игор Дуљај / Извор: МН Press

Тренер Спартака Ненад Лалатовић оценио је да његова екипа није заслужила да изгуби од Партизана, пошто је била много боља у другом полувремену.

-Нисмо заслужили да изгубимо из једног шута смо изгубили утакмицу. У другом полувремену смо били бољи противник, када смо променили формацију били смо још опаснији, када смо кренули са 4-3-3, висио је гол. Нисмо имали среће и храбрости у завршници да решимо утакмицу и узмемо бар један бод. Немам шта да замерим играчима, Партизан ако је био бољи, био је за тај један гол-  рекао је стртег Суботичана.

Лалатовић је додао да је игра његове екипе у другом полувремену путоказ за наставак сезоне.

-Нападали смо били су задовољни са тим 1:0, ми нисмо, наравно. Дали смо све од себе, хтели смо, желели смо, нисмо успели, идемо даље- навео је Лалатовић.

У следећем колу у среду Партизан ће играти на гостујућем терену против Вождовца, а Спартак ће дочекати Раднички из Ниша.