16.08.2018. 21:37
FK Partizan - FK Nordsjiland
ФК Партизан - ФК Нордсјиланд / Извор: МН Press

Реванш игран у Аустрији.

Фудбалери Партизана и Нордсијалнда играју реванш 3. кола квалификација за Лигу Европе, а противник бољем од њих ће бити Бешикташ. У првом дуелу, Турци су као домаћини славили са 1:0, а екипа из Линца је у реваншу успела да победи са 2:1. Ипак, то није било довољно, па ће Бешикташ скоро сигурно играти са Партизаном у плеј-офу. То се може рећи на основу резултата у тренутку писања вести. Из првог дуела, београдски црно-бели имају предност од 2:1, док на полувремену реванша у Хумској имају предност од 3:1. Дакле, веома су близу пласмана даље.

Данци изненадили Партизан, али је онда уследио МУЊЕВИТ преокрет, за ТРОЈКУ (ВИДЕО)

СВИ СУ БИЛИ У ШОКУ! Потез легендарног капитена ИЗНЕНАДИО све Гробаре! (ВИДЕО)

Голове за ЛАСК дали су Жоао Виктор у 42. минуту, а на 2:0 је повисио Доминик Фризер. Стрелац гола за Бешикташ је био Алваро Негредо, у првом минуту судијске надокнаде. Одмах затим је и добио други жути картон, па је морао да напусти терен.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.