ЛЕ: Ајнтрахт је остао са играчем мање, али Лука Јовић поново РЕШЕТА (ВИДЕО)

11.04.2019. 21:50
Luka Jović
Лука Јовић / Извор: Реутерс

Српски голгетер наставио серију.

Фудбалери Ајнтрахта гостују Бенфики у "српском дербију" у четвртфиналу Лиге Европе, а домаћа екипа славила је резултатом 4:2. Први гол за немачки тим је постигао репрезентативац Србије Лука Јовић за изједначење крајем првог дела.

ПАМЕТНИ КОМПЈУТЕР ПОСЛЕ 20.000 СИМУЛАЦИЈА РЕКАО СВОЈЕ: Овај клуб ће ОСВОЈИТИ Лигу шампиона

БРАТСКИ КЛУБ КРАДЕ ЗВЕЗДИНОГ ИГРАЧА: Олимпијакос ДОЛАЗИ да ПАЗАРИ на Маракани (ФОТО)

КОКЕЗИ НЕ ПРИЈА РАЗЛИКА ИЗМЕЂУ ЗВЕЗДЕ И ПАРТИЗАНА: Црно-белима не би ПОМОГАО ни МУРИЊО

Бенфика је повела голом Жоаа Феликса из пенала који је досуђен након фаула Обите Ендике, који је у тој ситуацији добио црвени картон. Ипак, у 40. минуту утакмице је Лука Јовић затресао мрежу Бенфике после додавања Анта Ребића.

Међутим, само три минута касније је Жоао Феликс новим голом вратио предност Бенфики, а резултат је могао да буде поравнат у судијској надокнади када је Филип Костић постигао гол са дистанце, али је помоћни арбитар подигао заставицу, јер је други играч Ајнтрахта био у офсајду и заклањао је видик голману португалског тима.

У наставку меча Бенфика је дошла до још веће предности јер је прво Рубен Дијас у 50. минуту затресао мрежу Немаца, а само четири минута касније је сјајни Жоао Феликс дошао до хет-трика. Ипак, у 72. минуту је бивши фудбалер Порта Гонсало Пациенца смањио предност домаћих на 4:2, што је био и коначан резултат.

Погледајте како изгледа Александра Мендез, девојка која је умало освојила срце Кристијана Роналда.