ПАРТИЗАН СЛАВИО У КАЗАХСТАНУ: Садик се ПОИГРАВАО са одбраном Астане (ВИДЕО)

03.10.2019. 17:29 17:13
FK Partizan
ФК Партизан / Извор: Фото: ФК Партизан

Битна победа.

Фудбалери Партизана савладали су у гостима Астану у другом колу групне фазе Лиге Европе резултатом 2:1. Оба поготка за црно-беле постигао је Умар Садик, који је у још два наврата тресао мрежу, али су ти голови поништени због офсајда. Утешни гол за домаћи тим је постигао Рунар Сигурјонсон.

Садик је у 28. и 73. минуту постигао голове, а мрежу из офсајда је тресао и у 61. и 76. минуту. Наду Астани да може до бода вратио је Сигурјонсон пет минута пре краја меча, али Казахстанци нису имали снаге за још један погодак.

НУР-СУЛТАН КАО МАНЧЕСТЕР: Нећете веровати колика је квота на Партизан у Казахстану

СКЕНИРАО ИХ ЈЕ: Милетић зна све о Астани, РЕЦЕПТ за победу је јасан!

ЛАКО ЈЕ КАД СЕ ПОБЕЂУЈЕ: Остоја Мијаиловић ОТКРИО како ће се Партизан НОСИТИ са поразима

Ток меча можете прочитати у наставку.

КРАЈ:
Партизан је славио резултатом 2:1!
90. минут:
Играће се још три минута.
89. минут:
Шутирао је Марковић после полуконтре, али непрецизно.
85. минут:
ГОЛ 1:2! Бомба Сигурјонсона.
83. минут:
Нова Поново се истакао Ненад Ерић. Мајсторски је зауставио ударац Natha.
81. минут:
Нова прилика за Партизан одлази у неповрат. Марковић је проиграо Садика, овај је шутирао, али се истакао Ерић.
79. минут:
Брежанчић је заменио Асана, а Јанга Бејсебекова.
78. минут:
Лазар Марковић је заменио Зорана Тошића.
76. минут:
Нови поништен гол Садика после офсајда.
73. минут:
ГОООООООЛ 0:2! Садик се распуцао! Нигеријца је проиграо Natho, а нападач црно-белих је бомбом поцепао мрежу Астане.
66. минут:
Александар Шћекић је заменио Сејдубу Суму.
65. минут:
Интервенисао је Стојковић после једног ударца из велике удаљености.
61. минут:
Садик је затресао мрежу поново, али је он поништен због офсајда.
57. минут:
Велика шанса за Тошића који је изашао испред Ерића, али је голман успео да одбрани.
55. минут:
Опалио је Бејсебеков са дистанце, а лопта је прохујала преко пречке.
47. минут:
Велики промашај Сејдубе Суме! Сјајно га је проиграо Садик, али се Гвинејац обрукао.
46. минут:
Почело је друго полувреме, а Муртазајев је заменио Кижниченка.
КРАЈ ПРВОГ ДЕЛА!
45 1. минут:
Слободан ударац за Астану, пошто је Павловић играо руком на неких 30 метара од гола Стојковића, међутим, без веће опасности по гол црно-белих.
41. минут
Сам финиш првог дела, Партизан води са 1:0 и држи све конце игре у својим рукама.
35. минут:
Опасан контрапад црно-белих преко Суме, међутим, Тошић је све упропастио...
32. минут:
Партизан не посустаје, одлична игра црно-белих. Изабраници Саве Милошевића имају посед у својим ногама.
28. минут:
ГОООООЛ 0:1! Умар Садик доноси предност Партизану. Страхиња Павловић је шутирао, а лопта се одбила до Нигеријца који је рутински савладао Ерића.
27. минут:
Бејсебеков је шутирао са дистанце, али је Стојковић био сигуран.
21. минут:
Упутио је бомбу Слободан Урошевић, али је голман Ерић одбио лопту у корнер.
18. минут:
Наизменично нападају оба тима, али без правих прилика за гол.
15. минут:
Томашевића је заменио Постников.
11. минут:
Жарко Томашевић се жали на повреду после дуела са Умаром Садиком.
5. минут:
Шутирао је Жарко Томашевић главом после корнера, али није било опасности по гол Владимира Стојковића.