ЛИГА ЕВРОПЕ: Замбијац са ЧЕТИРИ гола срушио Русе

20.10.2021. 19:25
Petson Daka
Петсон Дака / Извор: Реутерс

Занимљив меч.

Фудбалери Лестера славили су у гостима против Спартака из Москве са 4:3 у трећем колу групне фазе Лиге Европе. Јунак меча је Замбијац Петсон Дака, појачање овог лета из Салцбурга. Он је постигао сва четири поготка за тим из Енглеске на овом мечу.

ЗВЕЗДА ИДЕ ДАЉЕ: Победа и у реваншу против Ираца

ЗАМАЛО ДА СЕ "УНЕРЕДИ ОД СТРАХА": Урнебесна СЦЕНА у којој главну "улогу" има Мбапе (ВИДЕО)

ФИФА ПРЕЛОМИЛА: Познат организатор Светског клупског првенства

Манчестер Јунајтед вечерас (21.00) дочекује Аталанту, и навијачи очекују искупљење за веома лош низ резултата у Премијер лиги. Квота на кеца је 1,80, икс је 3,80, двојка 4,80, а GG3 1,77. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Манчестер Јунајтед - Аталанта.

Руси су стигли су до два гола предности преко Соболева и Ларсона у 44. минуту, али нису успели да то сачувају до одмора. ИДака је смањио на 2:1 већ у следећем нападу и тако најавио своју голеаду.

Већ у првих шест минута наставка постигао је два нова поготка и потпуно преокренуо резултат, Повећао је предност у 79, а Соболев је својим другим голом у 86. минуту само смањио резултат.