ЛИГА НАЦИЈА: Панцери тек у трећем колу до победе, минималац Шпаније (ВИДЕО)

10.10.2020. 23:00
Fudbalska reprezentacija Nemačke
Фудбалска репрезентација Немачке / Извор: Реутерс

Одиграна оба меча у Лиги А.

Немачка и Шпанија оправдале су улогу фаворита у вечерашњим утакмицама Лиге А Лиге нација. Панцери су тек у трећем колу стигло до победе против Украјине поле два ремија, док су Шпанци минималним резултатом савладали Шпанију.

Mozzart стипендира, ти тренираш са Жељком Ребрачом!

ПРЕД ДУЕЛ СА МАЂАРИМА: Тумбаковић ПРИМОРАН на РОКАДЕ (ПОТЕНЦИЈАЛНИ САСТАВИ)

КАКАВ СУНОВРАТ: Био је један од најбољих фудбалера света! Сада ће играти за два долара! НЕВЕРОВАТНО

На Олимпијском стадиону у Кијеву Немачка је била бољи ривал, а Украјина је могла да буде задовољна што је у првом полувремену примила само један гол пошто је Матијас Гинтер у 20. минуту био прецизан на асистенцију Ридигера. Тек што је почело друго полувреме Горецка је искористио грешку голмана домаћих Бушчана и повисио на 2:0. До краја меча Украјина је успела само да постигне почасни погодак из пенала, а сигуран извођач једанаестерца био је Руслан Малиновски у 77 минуту.

Шпанија је у Мадриду остварил минималну победу против Швајцарске и дошла до другог тријумфа. Фурија је изашла скоро у комбинованом саставу и већ из прве праве прилике повела пошто је у 14. минуту прецизан био Микел Ојрасабал. До краја меча су Шпанци у потпуности затворили Швајцарце који до краја меча нису имали практично ниједну прилику.