ЛИГА ШАМПИОНА: Добро прво, лоше друго полувреме - реми Реала и Челсија (ВИДЕО)

27.04.2021. 22:50
Vinisijus Žunior
Винисијус Жуниор / Извор: Профимедиа

Упркос мечу који је завршен без победника, лондонски клуб у бољој позицији због гола у гостима.

Фудбалери мадридског Реала и Челсија ремизирали су у првој утакмици полуфинала Лиге шампиона резултатом 1:1 (1:1).

ДРОГБА БИ МОГАО ОПЕТ НА ТЕРЕН - НАРАВНО У ЕНГЛЕСКОЈ: Челник клуба ТВРДИ -постигао би 25 голова, кладио бих се на то

СЛУШАЋЕ СЕ БОБ МАРЛИ: Ево у ком дресу ће играти Тадић наредне сезоне (ФОТО)

БОМБА ИЗ ШПАНИЈЕ: Садик добија српског тренера! Некадашњи стратег Партизана преузима Алмерију (ФОТО)

Дуел у тренинг центру шпанског гиганта играо се веома кишовитом времену, а то је, логично, више пријало енглеској екипи. Већ у 14. минуту Плавци су стигли до вођства - стрелац је био Кристијан Пулушић.

Како је време одмицало, тако је Реал успостављао теренску иницијативу. Краљевићима се офанзиван приступ исплатио у 29. минуту када је после прекида Карим Бензема атрактивно сместио лопту иза Едуарда Мендија.

У другом делу вечерашњег дуела на стадиону Алфредо ди Стефано у Валдебебасу виђена је много мирнија представа. Оба тима су се више концентрисала на дефанзиву.

Финалиста Лиге шампиона за сезону 2020/21 биће познат после меча на Стамфорд бриџу који је на програму наредне среде са почетком од 21.00. Челси је у нешто бољој позицији због постигнутог гола у гостима.