ЛИГА ШАМПИОНА: Ранђеловић ХЕРОЈ Грчке, Оли ПРЕГАЗИО Русе! Динамо ГРАБИ ка елити (ВИДЕО)

21.08.2019. 23:26
Lazar Ranđelović
Лазар Ранђеловић / Извор: Twitter

Одиграни први мечеви плеј-офа.

У првим утакмицама плеј-офа за улазак у Лигу шампиона, домаћини су остварили сигурне победе. Част гостију спасила је само Црвена звезда, која је ремизирала у Берну са Јанг Бојсом (извештај прочитајте ОВДЕ).

ВАР ПОГУРАО ЈАНГ БОЈС: Сајџије изједначиле из пенала (ВИДЕО)

ХАОС У ШВАЈЦАРСКОЈ: Туча навијача на улици у Берну! Дошло је и до ПУЦЊАВЕ (ВИДЕО)

ТРЕСЛИ СЕ АЛПИ: После гола Гарсије сви у трансу, а реакција Милојевића је РАЗВАЛИЛА! (ВИДЕО)

Динамо је на "Максимиру" савладао норвешки Розенборг са 2:0. Победник је био решен већ у првом полувремену, пошто су Петковић из пенала у 8. и Оршић 20 минута касније срушили сваку наду гостију да могу из Хрватске да однесу повољан резултат.

Још убедљивији био је Олимпијакос против Краснодара и тријумфовао са 4:0. Грци су до ногу потукли екипу, која је у прошлом колу квалификација изненадила Порто и елиминисала Португалце на Драгау.

Јунак победе тима из Пиреја био је српски интернационалац Лазар Ранђеловић. Бивши играч Радничког је постигао два гола, у 78. и 86. минуту, док је 180 секунди касније погодио и Поденс за велику предност пред реванш у Русији. Претходно је Гереро у 30. минуту донео предност Атињанима, који су значајном залихом једном ногом већ у групној фази Лиге шампиона.