ЛИГА ШАМПИОНА: Сензација на Ноу Кампу! Славија ШОКИРАЛА Барсу, Зенит на КОЛЕНИМА (ВИДЕО)

05.11.2019. 21:11
FK Barselona
ФК Барселона / Извор: Реутерс

Одиграни први мечеви.

Иако су у прошлом колу фудбалери Барселоне савладали Славију у Прагу (2:1), првак Шпаније разочарао је гледаоце на Камп Ноу ремизиравши без голова са прваком Чешке у четвртом колу "Ф" групе Лиге шампиона - 0:0. У другом мечу, Лајпциг је у "Г" групи тријумфовао на гостовању Зениту у Санкт Петербургу са 2:0.

ОКРШАЈ ЈЕ СВЕ БЛИЖЕ: Милојевић изабрао за Тотенхем (МОГУЋИ САСТАВ)

СВЕ ЈЕ ПРШТАЛО: Фудбалер Партизана СПЕКТАКУЛАРНОМ журком са саиграчима ПРОСЛАВИО рођендан (ВИДЕО)

ПРЕМИЈЕР ЛИГА ОДЛУЧИЛА: Познато колико ће Тотенхем бити без Сона!

Барселона је силовито ушла у меч и често претила преко Месија, па је капитен Каталонаца средином првог полувремена погодио и пречку. Шансу је имао и Ђерар Пике, али је покушај дефанзивца одбранио голман гостију Колар.

Храбра Славија успела је и да постигне гол у 45 2. минуту, међутим, судија га је због офсајда поништио. Одолевали су играчи из Прага само захваљујући сјајним интервенцијама Колара, и домаћин је стигао до поготка преко Видала, али је и он био је поништен због недозвољене ситуације.

У другом мечу уводног програма, Лајпциг је славио у Санкт Петербургу против Зенита. Немачком тиму је поништен гол средином првог полувремена, али је Деме у петом минуту надокнаде првог дела игре успео да доведе госте у вођство.

Коначних 2:0 поставио је Сабицер у 63. минуту, на асистенцију Форсберга.