ЛИГА ШАМПИОНА: Сјајан меч у Минхену, Меси ПАЊЕНКОМ погурао Барселону (ВИДЕО)

13.03.2019. 22:55
FK Bajern - FK Liverpul
ФК Бајерн - ФК Ливерпул / Извор: Реутерс

Познати сви учесници четвртфинала.

Ливерпул је играо храбро у Михнену и победом од 2:1 над Бајерном усплеи су да се пласирају у четврфинале Лиге шампиона.

Голове за изабранике Јиргена Клопа су постигли Мане (два) и Ван Дајк, док је за Баварце стрелац био Матип који је савладао свог голмана.

Барселона је после ремија без голова у Лиону прошла даље. На свом терену су победили са 2:1, а први гол је постигао Лео Меси из пенала и то на начин који је патентирао Чех Пањенка у Београду.

БИЛО ЈЕ СВЕГА НА МАРАКАНИ: Пенал за Радник или не? (ВИДЕО)

ИЗДАЈНИК ПРЕД НОВИМ ПОСЛОМ: Одрекао се српског порекла, а сада преузима вишеструког шампиона! (ФОТО)

Каталонци су удвостручили предност у 31. минуту преко Кутиња. Французи су утешни погодак дали у 59. минуту, а стрелац је био Тусар. Када је изгледало да ће можда лион моћи да прође даље, Меси је својим другим голом (79. минут) одагнао све дилеме. Само стотинак секунди касније Пике је дао још један гол, а коначних 5:1 је било у 86. минуту после гола Дембелеа.

Барселона – Лион 5:1 (први меч 0:0)