ВЕЛИКИ УСПЕХ ХАЈДУКА: Сплитски клуб ушао у полуфинале Лиге шампиона за омладинце

15.03.2023. 21:25
Hajduk
Хајдук / Извор: Фото: Арена спорт printscreen

Чека их италијански Милан.

Јуниори сплитског Хајдука пласирали су се у полуфинале омладинске Лиге шампиона. Хајдук је у четвртфиналу био успешнији од вршњака из Борусије Дортмунд које су на њиховом Вестфалену избацили након бољег извођења пенала. Било је 10:9 у пенал серији, а 1:1 након 90 минута.

НИШТА НЕ КРИЈЕ: Дуљај отворено причао о новим играчима у Партизану

ОПРАВДАЛИ УЛОГУ ФАВОРИТА: Чукарички се пласирао у четвртфинале Купа Србије

”НИСАМ ЖЕЛЕО ДА ОБОРИ РЕКОРД”: Гвардиола ОТКРИО зашто је спречио Халанда у исписивању историје!

Хајдук је повео у 71. минуту голом Мата Антуновића, али само пет минута потом Јулијан Ријкхоф је изједначио са беле тачке.

Јунак Хајдука испао је голман Борна Буљан који је у деветој серији пенала зауставио ударац Филипа Манеа, да би потом Анте Кавељ био прецизан и одвео Сплићане међу четири најбоље екипе.

Хајдук ће у полуфиналу 21. априла играти против италијанског великана Милана, док други полуфинални пар чине АЗ Алкмар и Спортинг из Лисабона.

БОНУС ГАЛЕРИЈА: Погледајте како изгледа Мариа Кортизиа, супруга Пиетроса Сотироуа првотимца Лудогореца