ЛИГА ШАМПИОНА: Због ВАР-а БЕСНЕ у Торину, Месијеви голови у сенци КИКСА Де Хее (ВИДЕО)

16.04.2019. 21:50
Kristijano Ronaldo
Кристијано Роналдо / Извор: Реутерс

Завршена прва полувремена.

Фудбалери Јувентуса повели су против Ајакса у 28. минуту реванша четвртфинала УЕФА Лиге шампиона, голом Кристијана Роналда. Али гол (нови главом) Португалца није одмах признат. Тачније, судија из Француске Клемен Турпин је консултовао је ВАР технологију. Снимак је прегледан због спорне ситуације која је претходила голу, односно сумње у прекршај у нападу. Тренер Старе даме из Торина Масимилијано Алегри био је бесан због додатне провере, али га је признавање гола смирило.

ЊЕГОВА РЕЧ ИМА ТЕЖИНУ: Роналдињо ЗНА ко осваја Лигу шампиона, а то НИЈЕ Барселона!

ДА ЛИ ЈЕ ОВО МОГУЋЕ? Нојер ће сутра ОЗВАНИЧИТИ ОДЛУКУ о којој бруји цела Европа (ФОТО)

БОГАТО: Шпански прволигаш довео Аргентинца из Пари сен Жермена за 22 милиона евра! (ФОТО)

Погледајте и ситуацију.

Само шест минута касније Дон ван де Бек је изједначио. Учинило се прво да је био офсајд, али касније је виђено да није било дилеме. И тада је коришћен ВАР. За Ајакс од почетка игра Душан Тадић.

Када је реч о другом мечу вечери, на полувремену Барселона головима Лионела Месија (16. и 20. минут) води против Манчестер јунајтеда са 2:0. Један од голова иде на душу Давида де Хее. Лопта му је прошла кроз руке.