КЛОП ОПЕТ БОЉИ ОД МУРИЊА: Све прштало у Лондону, Ливерпул сасвим заслужено славио (ВИДЕО)

28.01.2021. 22:55
Sadio Mane
Садио Мане / Извор: Реутерс

Битна победа за госте након дугог поста.

Јирген Клоп је опет надмудрио Жозеа Муриња, а Ливерпул славио против Тотенхема на гостовању у оквиру 20. кола Премијер лиге. Резултат је 3:1 за "црвене".

Меридиан Спорт лансирао иОС апликацију - преузми је већ данас!

Бивши тренер Звезде има нови ПОСАО!

МИЛИЈАШ НЕЗАДОВОЉАН: "Не сме тако да се игра, нити демонстрира такав однос ПРЕМА ГРБУ ЗВЕЗДЕ"

Тотенхем је повео већ у трећем минуту, али замало. Гол Сона је након дуге анализе поништио арбитар и остало је 0:0 све до последњих тренутака првог полувремена. Тада се у кратком размаку повредио Хари Кејн и Фирмино постигао гол.

Са 0:1 се отишло на одмор, а Ливерпул је наставио још јаче да притиска и то им се исплатило већ у 47. минуту када је Александер-Арнолд натрчао на одбитак и дуплирао предност.

Хобјерг је два минута касније смањио предивним ударцем са дистанце, али Манеов гол у 65. минуту је био пресудан за друго полувреме. До краја је остало 1:3 и Ливерпул је уписао битних три бода након пет мечева без тријумфа.

Ливерпул остаје на четвртом месту са четири бода заостатка и утакмицом више у односу на првопласирани Манчестер сити, док је Тотенхем на позицији број шест.