Ливерпул већ освојио један трофеј, а због једног потеза о Грујићу се БАШ причало (ВИДЕО)

22.07.2017. 17:08
Marko Grujić
Марко Грујић / Извор: Реутерс

На турниру учествовала четири енглеска тима.

Завршен је и овогодишњи припремни турнир Премијер лига Азије на којем су учествовале четири екипе из Енглеске, а трофеј је освојио Ливерпул. Редси су у финалу у Хонг Конгу победили Лестер резултатом 2:1, с тим да су до 20. минута губили. У 12. минуту, Ислам Слимани је довео Лисице у вођство, а изједначио је Мохамед Салах у 20. минуту изједначио. Коначан резултат поставио је Филипе Кутињо у 44. минуту. У другом полувремену заиграо је и некадашњи фудбалер Црвене звезде Марко Грујић. Менаџер Јирген Клоп га је увео уместо Роберта Фирмина.

ГРОФ ОДУСТАО ОД СРБИНА: Уместо члана Орлова, доводи другог репрезентативца! (ФОТО)

СПАРТА СВЕ ЈАЧА: Чеси у Београд долазе са ОЗБИЉНИМ појачањем (ФОТО)

Србин је већ у 49. минуту покушао да савлада голмана Лисица, али није био прецизан. Покушај можете да погледате на ОВОМ линку, а на друштвеним мрежама је било доста похвалних коментара.

У мечу за треће место, Кристал Палас је савладао Вест Бромвич Албион (2:0), а један од стрелаца је био и Лука Миливојевић

И ДАЉЕ ЈЕ МАЈСТОР: Бивши капитен Звезде постигао сјајан гол, има и нови број на дресу! (ВИДЕО)