ЉАЈИЋ СТРЕЛАЦ: Мало му је потребно, за БАШ леп гол (ВИДЕО)

22.04.2018. 16:34
Adem Ljajić
Адем Љајић / Извор: Реутерс

Игра се утакмица 34. кола Серије А.

Адем Љајић је био стрелац изједначујућег гола за Торино у утакмици Серије А, са Аталантом. Бикови су губили до 56. минута, а онда је гол постигао репрезентативац Србије, за 1:1. Прихватио је пас Едере и са десетак метара послао лопту у мрежу екипе из Бергама.

ПЕШИЋ: Не јурим рекорде, важно је да побеђујемо

ЛАЗАРУ ПУКАО ФИЛМ: Нећу више да ћутим! Ливерпул не може да се игра са мном (ФОТО)

Ипак, у 64. минуту Робин Госенс је донео Аталанти нову предност, од 2:1, што је био и коначан резултат.

Током дана се у стрелце уписао и Сергеј Милинковић-Савић, а тај гол погледајте ОВДЕ