ОМЛАДИНСКА ЛИГА ШАМПИОНА: Храбра Звезда ИПАК није одолела Ливерпулу, Јовељић ПОНОВО био стрелац, Гордић одбранио пенал

24.10.2018. 17:57
Dejan Joveljić
Дејан Јовељић / Извор: Фото: crvenazvezdafk.com

За 21 час заказан дуел сениорских тимова.

Nenad Radojević
Ненад Радојевић / Извор: СД/илустрација

Омладинци Ливерпула дочекали су Црвену звезду у утакмици 3. кола УЕФА Лиге шампиона за омладинце, и победили са 2:1. Гол за црвено-беле дао је Дејан Јовељић, у 75. минуту, затим је Милош Гордић одбранио пенал Луису, да би изједначио Камачо у 86. минуту. Коначан резултат у другом минуту судијске надокнаде поставио је Вилијамс.

ИЗНЕТ НА НОСИЛИМА: Савић доживео тешку повреду у Ливерпулу (ФОТО)

КАКАВ ЦАР: Дошао је из далека да гледа Звезду и Ливерпул, а тек који је резултат прогнозирао (ВИДЕО)

У 30. минуту, Братислав Живковић је био принуђен да мења. Због озбиљније повреде, изнет је Савић, а заменио га је Ајдиновић. На почетку другог полувремена, Живковић је извршио двоструку измену. Уместо Стојановића и Великића, шансу су добили Купусовић и Стојанчић. У 79. минуту, Јовељић је наставио голгетерску серију, и дао гол и у трећем узастопном мечу у Лиги шампиона.

У 84. минуту, Бурмаз је ушао уместо Јочића, али је убрзо дошло до преокрета. У само неколико минута млади Редси су дошли до нове победе.

У другом мечу у групи, Пари Сен Жермен и Наполи су одиграли без голова. После три меча, Ливерпул има седам бодова, ПСЖ четири, Наполи три, а Звезда само један.

Ливерпул - Црвена звезда 2:1 (0:0)

ЛИВЕРПУЛ - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 1:2

СТРЕЛЦИ: Камачо у 86, Вилијамс 90 2 - Јовељић 79.

ЛИВЕРПУЛ: Јарош, Н. Вилијамс, Луис, Р. Вилијамс, Клејтон, Кларксон, Адекање, Џонс, Глацел, Кејн (од 86. Данкан), Камачо.

Ц. ЗВЕЗДА: Гордић, Кукољ, Терзић, Миликић, Савић (од 30. Ајдиновић), Јовичић, Аџибаба, Стојановић (од 46. Купусовић), Јовељић, Јочић (од 84. Бурмаз), Великић (од 46. Стојанчић).

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.

Пратите нас и на Инстаграм профилу SrbijaDanas.com.