ЛУДИЛО НА ЕНФИЛДУ: Ливерпул и Арсенал одиграли дерби какав се НЕ ПАМТИ! Пало је ДЕСЕТ голова (ВИДЕО)

30.10.2019. 22:40
Mesut Ozil, Divok Origi
Месут Озил, Дивок Ориги / Извор: Реутерс

О овоме ће се причати.

Фудбалери Ливерпула пласирали су се у четвртфинале енглеског Лига купа победом над Арсеналом на домаћем терену после пенала. У регуларном делу утакмице је виђено чак десет голова (5:5), а још девет је пало у пенал серији. Јирген Клоп и Унаи Емери су одлучили да укажу прилику неким играчима који су имали слабију минутажу у досадашњем делу сезоне, па су на Енфилду Редси и Тобџије играли велики дерби у комбинованим саставима.

ГЛЕДАШ ДРУГЕ ЖЕНЕ, ВАРАШ МЕ! ЂУБРЕ ЈЕДНО! Позната певачица НАПАЛА доскорашњег фудбалера Звезде (ВИДЕО)

ОГЛАСИЛИ СЕ ИЗ ХУМСКЕ: Милошевић остаје у клубу, Партизан се извинио медијима

АУТОГОЛ КАКАВ СЕ РЕТКО ВИЂА: Пета Вулића и БОМБА Жандера у Поповићеву мрежу (ВИДЕО)

Ливерпул је повео на самом старту меча аутоголом Шкодрана Мустафија, али је Лукас Тореира у 19. минуту поравнао резултат. Потом је 18-годишњи Арсеналов Бразилац Мартинели са два поготка довео Тобџије у вођство од 3:1, а резултат је смањио Џејмс Милнер са беле тачке два минута пре краја првог полувремена.

Два гола предности Арсеналу је вратио Мејтланд-Најлс у 54. минуту, али су преко Окслејда-Чембрлена и Дивока Оригија Редси дошли до изједначења у наредних осам минута. Играо се 70. минут када је Џозеф Вилок поново донео предност Арсеналу (5:4), али када се чинило да је све готово Ориги је новим поготком, у четвртом минуту судијске надокнаде, поравнао на 5:5 и одвео меч у пенале.

Пенал серија није била ништа мање узбудљива од регуларног дела утакмице, а решена је после десет изведених једанаестераца. Сви Ливерпулови извођачи су били прецизни, а једини фудбалер који није затресао мрежу са беле тачке био је Дани Себаљос и то је Арсенал коштало проласка у четвртфинале.

Све голове са ове утакмице можете погледати ОВДЕ.

Погледајте како изгледа Еби Кленси, супруга Питера Крауча.

СУПЕРЛИГА: Шест победа домаћина и два тријумфа гостију у 14. колу

НЕОЧЕКИВАНЕ РЕЧИ МИЛОЈЕВИЋА: Овим није био задовољан против ТСЦ-а

НА ТВИТЕРУ ПЉУШТЕ ПОЗИВИ ГРОБАРА ЗА ОДЛАЗАК: Желе да виде леђа Милошевићу, а сметају им и ова два играча (ФОТО)

НЕ ОСЕЋАМ СЕ ДОБРО: Новак ОТВОРИО душу и ЗАБРИНУО навијаче пред КЉУЧАН финиш сезоне

ИЗНЕНАЂЕЊЕ У ПАРИЗУ: Нолета чека СТАРА МУШТЕРИЈА у осмини финала (ФОТО)