ЛУДНИЦА У ВЕРОНИ! Роналдо без ГОЛА на дебију, Јувентус у надокнади срушио Кјево (ВИДЕО)

18.08.2018. 20:01
Kristijano Ronaldo
Кристијано Роналдо / Извор: Реутерс

Фантастичан и узбудљив меч.

Фудбалери Јувентуса су тријумфално кренули у одбрану титуле у Серији А. Појачани са Кристијаном Роналдом, успели су да после доста муке сруше Кјево на гостовању са 3:2 и тако забележе важан тријумф на старту такмичења. Роналдо није успео да затресе мрежу на својој премијери у Серији А, а гол одлуке постигао је Бернандески у надокнади времена.

МОЖЕ ЛИ ГА ПАОК ЗАДРЖАТИ: Европски великани у трци за Пријовића! (ФОТО)

МЕДИЈИ ИЗ КОМШИЛУКА ЈАВЉАЈУ: Македонац стиже у Звезду (ФОТО)

Јувентус је у премијерни меч у Серији А на гостовању против Кјева ушао са најјачим саставом. На терену су поред новајлије Кристијана Роналда, били и Дибала, Кедира, Дагласа Коста.. Стара Дама је почела овај меч на сјајан начин. Кедира је довео у преднсот госте из Торине већ у трећем минуту. Међутим, Кјево није устукнуо пред именом какав је Јувентус. Са два гола су потпуно преокренули меч и дошли на домак фантастичног тријумфа. Степински и Гаћерини су Летећим Магарцима донели велику предност...

Јуве је ипак успео да избегне сензацију на овој утакмици. Бонући је успео да поравна резултат у 77. минут меча и тако овај дуел учини још занимљивијим. Екипа из Торина је нападала у налетима, а Роналдо је имао неколико добрих продора и удараца ка голу Кјева, међутим, голман домаће екипе Сорентино, био је на висини задатка. У самом финишу утакмице, главни арбитар Пасква морао је да прибегне ВАР технологији. После једне гужве у казеном простору Кјеваа, Роналдо је у дуелу са голманом екипе из Вероне направио фаул по процени судије, па је каснији гол Манџукића био поништен.

Ипак у надокнади времена, Јуве стиже до победоносног гола... Грешка дефназиваца Кјеваа коју је искористио Бернадески и главом закуцао лопту у мрежу Сорентина. Јувентус је на крају после много муке и преокрета успео да слави са 3:2.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.