ЛУДО У НОТИНГЕМУ: Стојковић примио ГОЛЧИНУ, 2 црвена и 2 промашена пенала (ВИДЕО)

02.12.2016. 21:54
Vladimir Stojković
Владимир Стојковић / Извор: Фото: Printscreen/Youtube/Football Гоалс ХД

Играна утакмица 19. кола.

Фудбалери Нотингем Фореста и Њукасла играју утакмицу 19. кола Чемпионшипа, а прво полувреме био је веома занимљиво. У 33. минуту Џонџо Шелви је направио прекршај за искључење, и за пенал. Од тада је Њукасл био са играчем мање, али је Никлас Бендтнер пропустио прилику да постигне гол са беле тачке. Онда је у 45. минуту, Мат Ричи довео у вођство Њукасл, а голман "шумара" Владимир Стојковић није могао ништа. Можете и да погледате прелеп гол, за 1:0

Само минут касније Пол Дамет је такође искључен, па је Њукасл остао са деветорицом. У трећем минуту надокнаде, Нотингем је опет пропустио прилику са беле тачке. Хенри Ленсбури није био успешан.

Други Србин у овом мечу, Александар Митровић није био стартер за Њукасл.