ЛУКА ЈЕ НОЋНА МОРА ГРАЂАНА: Србин поново затресао мрежу Ситија, али НЕ из пенала (ВИДЕО)

14.04.2019. 17:04
Luka Milivojević
Лука Миливојевић / Извор: Реутерс

Погодио малу мрежу.

Фудбалери Кристал Паласа поражени су на свом терену од Манчестер ситија резултатом 3:1, а једини гол за Орлове постигао је капитен Лука Миливојевић, коме је то други погодак против Грађана ове сезоне.

ШПАНЦИ ПИШУ: Лука Јовић има нови КЛУБ! (ФОТО)

ЗА РУБРИКУ ВЕРОВАЛИ ИЛИ НЕ: Аутогол голмана у МЛС лиги какав се НЕ ВИЂА често (ВИДЕО)

КАКО ЈЕ САМО ОДРЕАГОВАО: Бане са 11 метара и није са пенала, али јесте НЕОДБРАЊИВО (ВИДЕО)

Манчестер сити је наставио поход ка титули првака Енглеске, а у томе није успео да их спречи ни Лука Миливојевић који је савладао Едерсона из слободног ударца. Грађане је у вођство довео Рахим Стерлинг у 15. минуту, а исти играч је у 63. удвостручио предност своје екипе. Затим је Миливојевић феноменалним слободним ударцем у 81. минуту вратио наду екипи са Селхурст Парка, али је у завршници све дилеме око победника отклонио Габријел Жесус.