ПОСЛЕ ВРХУНСКЕ ПАРТИЈЕ ЈОВИЋА: Огласио се Ајнтрахт, севнуле ТЕШКЕ ПРОЗИВКЕ ЗИДАНА (ФОТО)

17.01.2021. 22:35
Luka Jović
Лука Јовић / Извор: Фото: streamja printscreen/MN Press

Пуна подршка за Србина на Инстаграму.

Екипа Ајнтрахта је славила против Шалкеа 04 у 16. колу Бундеслиге резултатом 3:1, а јунак новог успеха тима из Франкфурта био је Лука Јовић.

Mozzart‌ ‌даје‌ ‌највеће‌ ‌квоте‌ ‌на‌ ‌свету:‌ ‌Интер‌ ‌2,65,‌ ‌Ајакс‌ ‌1,55,‌ ‌Лион‌ ‌1,35!‌ ‌ ‌

"БРАВО, ЉУБАВИ" У СВОЈЕ И АЛЕКСЕЈЕВО ИМЕ: Јовић дао два гола, Софија ЕКСПРЕСНУ ПОРУКУ послала свету! (ФОТО)

НИСУ МОГЛИ ДА ИЗДРЖЕ: Стигле РЕАКЦИЈЕ из Мадрида, после Јовићевих голова

Прво је у 62. минуту ушао у игру уместо Дурма, а само 10 минута касније постигао први од два гола на мечу. И код другог, као и код првог, који је донео вођство Ајнтрахту, асистирао му је Филип Костић.

Комбиновали су играчи Шалкеа на половини домаћина и погрешили, лопту је "украо" Костић и муњевито прошао, а затим упослио саиграча из репрезентације Србије, који је варком прво преварио чувара у шеснаестерцу, да би потом прецизним шутем по земљи постигао свој други погодак на овом дуелу за коначних 3:1.

Ајнтрахт се огласио на званичном Инстаграм профилу и поставио слику радовања тима.

- Лука Јовић се вратио - стоји у опису објаве.

Било је много коментара и већина пратилаца је прозивала Зинедина Зидана и његове одлуке да Јовић углавном не добија шансу у дресу Реал Мадрида.