МАГИЈА: Бивши играч Звезде СПЕКТАКУЛАРНО матирао одбрану старе МУШТЕРИЈЕ (ВИДЕО)

27.08.2021. 21:32
Ivan Ilić
Иван Илић / Извор: Профимедиа

До краја меча виђен је преокрет.

Пред фудбалерима Интера је тежак задатак да одбране титулу у Серији "А", будући да је из редова шампиона Италије отишло неколицина носиоца игре.

НА ЊИХ ЈЕ МИСЛИО: Ево које би играче Звезде, Пикси ВОЛЕО да види у репрезентацији!

КРИСТИЈАНО НАПУСТИО ЈУВЕНТУС: Роналдо се ОВИМ речима ОПРОСТИО од Старе даме!!

РЕАКЦИЈА НА ЖРЕБ: Мркела ОТКРИО докле може Звезда!

Да ће бити тако, показао је и почетак премијерног меча Интера на гостовању Верони, где је домаћин повео магичним поготком српског интернационалца Ивана Илића, али су фаворизовани гости ипак успели до краја да преокрену резултат и у другом полувремену са три постигнута гола тријумфују са 1:3 (1:0).

Бивши играч Црвене звезде наставио је сјајан низ у дуелима са шампионом Италије и поново затресао мрежу истог ривала.

Иван је одлично одреаговао у 15. минуту и пресекао лош пас Хандановића ка Брозовићу, потом избио испред словеначког голмана и "боцнуо" лопту, довољно да лобом надмудри једног од најбољих голмана на свету.

У наставку, ипак, изједначење Интеру донео је Лаутаро Мартинез, да би Хоакин Кореа, појачање гостију из Лација (дошао на позајмицу), са два поготка дотукао домаћина.

Кореа је на терен ушао у 73. минуту уместо стрелца изједначујућег гола Мартинеза, а само 10 минута касније погодио за потпуни резултатски преокрет.

Коначно, када су сви мислили да ће се меч завршити ремијем, Аргентинац је поново заблистао и у 90 4. минуту донео велико славље Нероазурима.

Погледајте како изгледа Тринити, фудбалерка и ћерка Дениса Родмана.