08.03.2024. 09:20
Lionel Mesi i Luis Suarez
Лионел Меси и Луис Суарез / Извор: Профимедиа

Пала четири гола...

Фудбалери Интера из Мајамија одиграли су 2:2 са Нешвилом на гостовању, у првој утакмици осмине финала Конкакаф купа. У питању је клупско такмичење тимова из Северне и Централне Америке и Кариба.

ДИНАМО ПОГУРАО ХРВАТСКУ КА ТОП 20: Србија ипак тешко достижна!FK Dinamo Zagreb

ДИНАМО ПОГУРАО ХРВАТСКУ КА ТОП 20: Србија ипак тешко достижна!

ЛИГА ЕВРОПЕ: Бајер се провукао против Карабага, убедљиви Рома и ЛиверпулFK Bajer Leverkuzen

ЛИГА ЕВРОПЕ: Бајер се провукао против Карабага, убедљиви Рома и Ливерпул

МИЛОЈЕВИЋ МОЖЕ ДА ОДАХНЕ: Дефанзивац СПРЕМАН за вечити дерби!Vladan Milojević, FK Crvena zvezda

МИЛОЈЕВИЋ МОЖЕ ДА ОДАХНЕ: Дефанзивац СПРЕМАН за вечити дерби!

Лионел Меси и екипа морали су да се враћају из два гола минуса, али су на крају успели.

Нешвил је повео преко Џејкоба Шафелбурга у четвртом минуту, да би исти играч у 47. повисио предност.

Брзо је узвратио Интер, а леп гол у 52. минуту постигао је Лионел Меси са ивице шеснаестерца.

Реми Интеру, пред реванш у Мајамију, донео је Луис Суарес, који је погодио у петом минуту судијске надокнаде времена, на асистенцију Серхија Бускеца.

Подсетимо, актуелни освајач овог такмичења је мексички Леон.