Феноменална Мајорка први пут у полуфиналу Купа Шпаније

24.01.2024. 22:19
Matija Nastasić
Матија Настасић / Извор: Профимедиа

Историјски успех тима из Палма де Мајорке.

Фудбалери Мајорке остварили су велики успех пошто су се први пут у историји пласирали у полуфинале шпанског Купа краља.

АНДЕРЛЕХТ ДОВОДИ СРБИНА: Обештећење ће бити ТРИ милиона евраBoris Popović desno na slici

АНДЕРЛЕХТ ДОВОДИ СРБИНА: Обештећење ће бити ТРИ милиона евра

ДОБРА ВЕСТ ЗА ЗВЕЗДУ - БАРАК БАХАР ЗАПОЧЕО ПРЕГОВОРЕ: Жеља је трофејног клубаBarak Bahar

ДОБРА ВЕСТ ЗА ЗВЕЗДУ - БАРАК БАХАР ЗАПОЧЕО ПРЕГОВОРЕ: Жеља је трофејног клуба

Александар Катаи напустио припреме Црвене звездеAleksandar Katai

Александар Катаи напустио припреме Црвене звезде

Они су на Палма де Мајорци победили ове сезоне феноменалну Ђирону је резултатом 3:2 (3:0).

Домаћи тим је неочекивано лако стекао три гола предности и после првог полувремена чинило се да ће лако елиминсати каталонце, међутим гости из Ђироне су до краја утакмице успели да постигну два гола, други у надонади времена и учине завршницу много неизвеснијом.

Домаћи тим је од 67. минута имао играча мање због црвеног картона Раиља, па је тренер Хавијар Агире одмах реаговао убацивањем у игру искусног српског интернационалца Матије Настасића.

Стандардни голман Мајорке Предраг Рајковић није био у протоколу за овај меч.