ТУГА ПРЕГОЛЕМА: Погледајте како је Гобељић У ТРИ ПОТЕЗА избацио Звезду! Збогом, осмино финала (ВИДЕО)

25.02.2021. 23:14
Gobeljić
Гобељић / Извор: Фото: Youtube printscreen/ Арена Спорт ТВ / МН Press

Ништа га није ишло.

Црвена звезда је одиграла 180 минута за понос против екипе Милана, али је због мање голова у гостима испала из Лиге Европе. У Београду је било 2:2, док је резултат на Сан Сиру 1:1 и Италијани иду даље.

Новчане награде за најбоље: НЕ ПРОПУСТИ ПРИЛИКУ ДА ОСВОЈИШ 50.000 ДИНАРА!

ХАОС! ГРОБАРИ ПРЕД САН СИРОМ: Звезда игра, они шаљу поруку ВЕЉИ НЕВОЉИ! Миланисти их ПОДРЖАЛИ (ФОТО)

КРАЂА ДЕЦЕНИЈЕ НА САН СИРУ: Звезда гостује, а за Милан је ово НАЈТЕЖИ ДАН! Не опорављају се (ВИДЕО)

Трагичар меча у Милану мора бити Марко Гобељић. Звездин бек јесте играо штопера на овој утакмици, али три детаља ће му ипак запамтити навијачи црвено-белих.

Прво је на самом почетку меча скривио пенал. Раде Крунић је јако лоше захватио лопту приликом ударца, али је она погодила Гобељића у високо подигнуту руку. Кеси је постигао погодак са беле тачке и Милан је повео.

Марко Гобељић је потом у другом полувремену промашио колосалну шансу у 68. минуту након одбитка Донаруме. И за крај, два минута касније Звездин дефанзивац добија други жути и оставља Звезду са 10 фудбалера на терену.

Црвена звезда има разлога за понос након меча на Сан Сиру, али сигурно да ће ипак туга преовладати и то је основни осећај "делија" после 180 минута са Миланом.