ПУКЛА И ПЕТАРДА: Николићева Локомотива гази и руши све пред собом! Бриљантни резултати Србина

24.04.2021. 20:23
Marko Nikolić
Марко Николић / Извор: Профимедиа

Зенит био још убедљивији.

Фудбалери Локомотиве и Зенита, главних претендената на титулу, уписали су убедљиве победе у 27. колу руске Премијер лиге.

ПСЖ ПОНОВО ЛИДЕР ЛИГЕ 1: Мбапе погурао Свеце ка ТИТУЛИ!

"РАМАДАН ЈЕ СВЕТИ МЕСЕЦ, МИСЛИМО НА ОНЕ КОЈИ НЕМАЈУ..." Сума великог срца - послао храну сународницима из Гвинеје

А ТЕК ШТО ЈЕ ПОТПИСАО ПРЕДУГОВОР: Пиксију зазвонио телефон - позив МИЛАНА! "Ево ти цео тим..."

Екипа Марка Николића била је убедљива на гостовању Тамбову - 5:2. Кришовијак је пред крај првог полувремена обезбедио Московљанима предност, али је у последњим секундама анулирао Алиев. У наставку је играо само један тим - Локомотива. Смолов (47), Кришовијак (60), Бразилац Муриљо Керкеира (74) и Рибус (80) оверили су наставак сјајне пролећне серије московског тима. На супротној страни, погодио је и Кајков за коначних 2:5. Локомотива, у пролећном делу сезоне, не зна за реми, ни пораз.

Зенит је са 6:0 на Гаспром арени прегазио Ротор. Аутогол Квирквелије, пред крај првог дела, отворио је браву гостију. У наставку, погађали су Малком (56), Мостовој (65), Дзјуба (75), Ерокин (77) и Сутомирин (87).

Три бода мање од Атлетика има Реал, и у Шпанији ће до краја првенства свако коло бити изузетно занимљиво. Реал вечерас (21.00) дочекује Бетис, који није наиван ривал, а и бори се за Лигу Европе - квота на кеца је 1,52, а на kombinazziju 1&3 2,10. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Реал Мадрид - Бетис.

Химки је славио на стадиону Динама (1:0), захваљујући поготку Глушенкова у првом минуту судијске надокнаде времена.

Дуел Урала и Ахмата завршен је без победника (1:1). Аусгустињак је донео изједначење у 58. минуту, гости су водили од 11, захваљујући Садулајеву.

Зенит, три кола пре краја, има 58 бодова, шест више од другопласиране Локомотиве.