МАТИЋ: Ференцварош заслужено победио у феноменалној атмосфери

21.09.2023. 21:41
Igor Matić
Игор Матић / Извор: Реутерс

Чукарички поражен у првом колу групе Ф.

Тренер фудбалера Чукаричког Игор Матић рекао је вечерас, после пораза своје екипе од Ференцвароша (1:3) у мечу првог кола групе Ф Лиге конференција, да је домаћин заслужено победио и истакао да је атмосфера била феноменална.

СТАНКОВИЋ И ПЕШИЋ СРУШИЛИ ЧУКАРИЧКИ: Ференцварош савладао Брђане (ВИДЕО)

ЛИГА ЕВРОПЕ: Ливерпул ”дремао” па преокренуо! Славила и Рома

МАТИЋ ПРОГОВОРИО О КРАЈУ КАРИЈЕРЕ!

- Честитам домаћину на заслуженој победи, а мојим момцима на храброј борби. Одлично смо отворили утакмицу, играли добро већи део првог полувремена, стекли предност, али смо онда у финишу полувремена примили два гола из прекида - рекао је Матић и додао да је његов тим направио одређене грешке у одбрани које за њих нису карактеристичне. - У другом полувремену смо покушали да са неколико измена променимо ствари и стигнемо до бода, хтели смо да будемо офанзивни, али је на крају Ференцварош дао још један гол и заслужено стигао до три бода.

Тренер "брђана" се осврноу и на атмосферу на стадиону Ференцвароша на ком је било близу 20 хиљада навијача домаће екипе.

- Атмосфера је била феноменална, част је и привилегија играти пред оваквим навијачима - закључио је Матић.