МЕГАСЕНЗАЦИЈА: Мук на Стожицама - ФЕЊЕРАШ победио Милошевића! Сави пресудила ЕВРОГОЛЧИНА (ВИДЕО)

25.09.2021. 22:57
Savo Milošević
Саво Милошевић / Извор: МН Press

Огромно изненађење.

Када се чинило да је Олимпија ухватила залет и коначно кренула да гази ка шампионској титули, уследио је потпуни нокаут!

Изабраници Сава Милошевића претрпели су шокантан пораз од Радомља на Стожицама 2:3, иако су на полувремену водили резултатом 2:1!

У ТЕШКОМ СУ КАНАЛУ: Партизанов РИВАЛ поражен у ДЕРБИЈУ!

ИЗНЕНАДНА ПОНУДА: Марко Николић добио ПОЗИВ вишеструког шампиона!

КРАЈ: Ево како се Сума опростио од саиграча (ВИДЕО)

Ништа не би било сензационално, да није реч о последњепласираном клубу словеначког шампионата, који је у претходних 10 кола освојио само пет бодова!

Са нова три, захваљујићи стрелцима Гедеону Гузини и Ивану Шарићу, који су донели преокрет и победу гостима, Радомље је стигло до осмог поена.

Са друге стране, Змајчеки су пропустили велику прилику да задрже лидерску позицију, али су и даље на деоби првог места са 19 бодова, али са два меча више од Копера и једном од екипе Брав, док четвртопласирани Марибор има 16 поена.

Трагичар домаћина био је играч који је требало да буде јунак - двоструки стрелац Мустафа Нукић, јер је искључењем у 82. минуту кумовао несрећном расплету, који је уследио чим је напустио терен.

Видите на крају феноменалан гол Шарића, којим је Радомље утишало Љубљану и оставило Саву Милошевића у неверици.

Погледајте како изгледа америчка одбојкашица Кајла Симонс.