ДА ЛИ ЈЕ ОВО РЕАЛНО? Хет трик АУТОГОЛОВА за пола сата на 50. мечу за репрезентацију (ВИДЕО)

Mekejla Mur
Мекејла Мур / Извор: Фото: Twitter prinscreen/@OddsCheckerUS

Невероватан "подухват".

Фудбалерка Ливерпула и репрезентативка Новог Зеланда Мекајла Мур, која је успела нешто што се готово никад не виђа на теренима.

За једно полувреме постигла је хет-трик аутоголова и то у јубиларној 50. утакмици за националну селекцију.

ЛЕПО ИЗНЕНАЂЕЊЕ ЗА ГРОБАРЕ: Партизан се огласио након победе над Радничким

КЕСИЦА СА БЕЛИМ ПРАХОМ: Ево зашто је Лалатовић побеснео! Гробари га НИСУ ШТЕДЕЛИ (ВИДЕО)

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Дујмовић херој Радничког, Нишлије стигле до бода на "крову"

Меч је завршен победом Америке од 5:0, а у периоду од 5. до 36. минута Мурова је три пута затресла своју мрежу.

Тренер није смео да ризикије више и у 40. минуту ју је заменио. У наставку су Американке постигле само два гола, јер није било "убојите" Мурове на терену.