МЕМОРИЈАЛ СТЕВАН ЋЕЛЕ ВИЛОТИЋ: Орлићи стартовали тријумфом против Финске

22.09.2022. 19:37
U19 reprezentacija Srbije
У19 репрезентација Србије / Извор: ФОТО: ФСС

Следећи ривал Португлаија.

Омладинска репрезентација Србије (до 19 година) победила је у Суботици селекцију Финске резултатом 3:1 (1:1) на старту турнира Стеван Ћеле Вилотић .

НИСАМ ЖЕЛЕО ДА НАСЛЕДИМ СТАНКОВИЋА: Милојевић открио зашто је сео на клупу Црвене звезде

ИЛИЕВ ДОБИО НАСЛЕДНИКА: Партизан именовао новог спортског директора (ФОТО)

БОСАНАЦ ИЗ ФЕРЕНЦВАРОША ОПАСНО ПРЕТИ: Победићемо Звезду у оба меча

Изабраници Јована Дамјановића дошли су до победе после преокрета, пошто су гости повели раним голом Кила у деветом минуту.

Урош Кабић је у 21. изједначио, а коначан преокрет стигао је тек у завршници.

Фудбалер Чукаричког Урош Миловановић је са две асистенције, Марку Лазетићу у 73. и Јевремовићу у 85. минуту, донео тријумф "Орлићима".

Нашој селекцији до 19 година следи дуел са Португалом 24. септембра у Кули, а затим се два дана касније поново у Суботици састају са Француском.