ГАЈИЋ ПОСТИГАО ПРВИ ГОЛ У ПРЕМИЈЕР ЛИГИ: Фантастично се снашао и допринео убедљивој победи у дербију (ВИДЕО)

05.08.2023. 21:59
Gajić
Гајић / Извор: Фото: Twitter printscreen/FootColic / МН Press

Заиграо је и Саша Здјелар.

Фудбалери ЦСКА резултатом 4:1 победили су градског ривала Локомотиву у дербију 3. кола Премијер лиге Русије.

НОВИ ВЕЛЕОБРТ: Влаховић ни у Јувентусу, ни у Челсију, већ у ЈОШ ВЕЋЕМ КЛУБУ

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Гигићево МАГИЧНО вече

ЗВИЖДУЦИ МИТРОВИЋУ КАДА ЈЕ УЛАЗИО У ИГРУ: Испред стадиона слике Србина у дресу Ал Хилала (ВИДЕО)

Армејци су на полувремену имали два гола предности захваљујући погоцима Федора Чалова и повременог српског репрезентативца Милана Гајића, а у наставку утакмице Максим Мухов је још два пута матирао гостујућег голмана. Стрелац за Локосе био је Јегор Погостонов у 61. минуту.

Гајићу је гол против градског ривала први у првенству Русије откако је у јуну 2022. из Црвене звезде отишао у Москву. Саша Здјелар је у игру ушао на полувремену.

ЦСКА је пети са шести бодова, а Локомотива осма са четири.

Спартак је задржао максималан учинак убедљивом победом против Рубина у Казању резултатом 4:1. Московљани са девет бодова деле прво место са Краснодаром српског тренера Владимира Ивића.

Цео меч за Рубин одиграо је доскорашњи дефанзивац Партизана Игор Вујачић.

Урал је као гост био бољи од Оренбурга 2:0, док је екипа Крила Совјетов на свом терену у Самари савладала Ростов са 5:1.

БОНУС ГАЛЕРИЈА: Погледајте како изгледа Софија Калцети, девојка Кун Агуера