СЕРИЈА А: Милан славио са 1:0! Дуел су завршили са три играча више

01.03.2024. 23:05
FK Milan
ФК Милан / Извор: Реутерс

Меч 27. кола.

У оквиру 27. кола италијанске Серије А вечерас су се у Риму састали Лазио и Милан. Меч је завршен победом гостију од 1:0, а дуел су завршили са три играча више.

ИЗГЛЕДА ДА ХАРИ КЕЈН НИКАДА НЕЋЕ УЗЕТИ ТРОФЕЈ: Бајерн у недељу може да оде на МИНУС 10FK Bajern

Канте показао класу, али онда му је СМС показао ко је главниSergej Milinković Savić

Канте показао класу, али онда му је СМС показао ко је главни

Требало му је осам минута: Павков прорадио у Чукаричком и ДОНЕО ТРИ БОДА пред сам крај мечаMilan Pavkov

После првог црвеног картона Лација, тј. Луке Пелегриније који је у седам минута, од 50. до 57. минута добио два жута картона, росонери су преузели иницијативу.

Рафаел Леао је у 76. минуту постигао гол, али је после интервенције ВАР поништен због офсајда.

Ноа Окафор је ушаао у игру у 71. минутуи и био је стрелац јединог гола у 88. минуту.

Немоћ Лација довела је до појачане нервозе у надокнади времена. Па су због неспортског понашања Адам Марушић и Матео Гендузи добили директне црвене картоне.